Trabzon Havalimanı Transfer

Doğu Karadeniz'de Trabzon, Giresun, Rize, Bayburt, Gümüşhane, Artvin, Sarp Sınır Kapısı, Batum başta olmak üzere tüm turistik ve ilçelere havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz. Siz sadece uçak biletinizi alın, transfer hizmetimizle dilediğiniz saatte adresinizden alınır veya havalimanından dilediğiniz adrese bırakılırsınız.

Trabzon Tek Yön Transfer Fiyatları

ÇIKIŞVARIŞTRANSFER FİYATI
Trabzon HavalimanıŞehir Otelleri120 TL
Trabzon HavalimanıSera Lake Hotele150 TL
Trabzon HavalimanıHilton Garden Hotele150 TL
Trabzon HavalimanıTilya Resort Hotele175 TL
Trabzon HavalimanıUzungol Otellerine450 TL
Trabzon HavalimanıMaçka Otellerine250 TL
Trabzon HavalimanıAyder Yaylası Otellerine650 TL
Trabzon HavalimanıÇamlıhemşin Otellerine600 TL
Trabzon HavalimanıRize Merkez Otellerine500 TL
Trabzon HavalimanıOrdu Merkez Otellerine650 TL
Trabzon HavalimanıHopa (Sarp Sınır Kapısı)950 TL
Trabzon HavalimanıGiresun Merkez Otellerine 550 TL
Fiyatlarımız sürekli güncellenmektedir.

Hafsa Sultan Turizm

Bütün Araçlarımız Ulaştırma Bakanlığı Onaylı D2 Belgelidir.

Hafsa Turizm transfer departmanı olarak, turizm sektöründe transfer ihtiyaçlarını karşılayacak, zamanı iyi yöneten, deneyime dayalı bir hizmet anlayışını benimsiyoruz.

Hizmetlerimiz arasında turlar, kongre, incentive, toplantı ve davetlere özel ulaşım, havaalanı transfer ve tüm transfer hizmetleri yer almaktadır. Bunlarla birlikte, farklı sektörlerde planlanan herhangi bir etkinliğin tüm süreçlerinin yönetimini üstlenerek; kongre, toplantı, fuar açılış, karşılama ve benzeri birçok organizasyonda sizlere çözüm odaklı ve profesyonel ulaşım hizmeti vermekteyiz.

Sektöründe genç ve dinamik bir ekibin oluşturduğu Hafsa Tur Vip Transfer Departmanı, siz değerli müşterilerimizin taleplerini kusursuz yerine getirmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. Güvenli sürüş becerilerine sahip, güler yüzlü, işini severek yapan bir kadroya sahip olmanın fark yaratmak olmadığını, aksine yaptığımız işin en temel yapı taşları olduğunu biliyor, bu konuda daha da iyiye gitmeyi hedefliyoruz.

REZERVASYON YAP